Tako mi Boga,najljepse se osjecam kad sam s njima.Nevini,cisti,radosni,ptice dzennetske.Fotografija koja bez sumnje znaci vise nego albumi drugih.Nikakvim bogastvima se platiti ne moze.Najslađi moji medenjaci. #feeling #wonderful #love #Dzelila #Sulejman #Hidajet #Enes #maline #harem #prijatljstvo


http://ift.tt/1T6qRsj August 08, 2015 at 09:08PM